Dodaj swojej skrzynce pocztowej kolorów

Dodaj swojej skrzynce pocztowej kolorów

Coraz więcej użytkowników internetu i największej wyszukiwarki w sieci – Google, korzysta również z darmowej skrzynki pocztowej oferowanej przez medialnego giganta. Konto pocztowe na domenie Gmail.com to nie tylko szyfrowane połączenie, dobry system antyspamowy i niezwykła funkcjonalność ale również łatwy dostęp do innych usług Google takich jak chat czy wyszukiwarka.

Niedawno serwis pocztowy od Google zyskał kolejny atut a mianowicie możliwość wyboru motywu kolorystycznego dla swojego konta. Aby wybrać motyw odpowiadający naszym preferencjom należy zalogować się na swoje konto na Gmail.com, wybrać opcje „ustawienia” a następnie zakładkę „Motywy”. Do wyboru mamy tu ponad 30 motywów tak więc każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie.

startup-593332_640

Do wyboru mamy wiele klasycznych kompozycji w różnych kolorach oraz takie motywy tematyczne jak na przykład „Morska fantazja”, „Graffiti”, czy „Terminal”. Znając Google z pewnością doczekamy się wkrótce wielu nowych, ciekawych motywów. Ludzi, którzy lubią spersonalizowane strony i programy a nie masowe produkty zachęcam do założenia skrzynki pocztowej w serwisie Gmail.com lub (jeśli już jesteś posiadaczem takiego konta) zalogowanie się i zmianę ustawień konta według własnych upodobań już dziś!

One response to “Dodaj swojej skrzynce pocztowej kolorów”

  1. Mikser pisze:

    Z pewnością wypróbuję tą ciekawą funkcjonalność. Co natomiast sądzicie o problemie spamu w Gmailu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.